Větrací ploché kanály 110x55 mm slouží pro vedení vzduchu ve...
Větrací ploché kanály 220x55 mm slouží pro vedení vzduchu ve...
Spojka kulatá kondenzační do větracích kanálů d104, d129 a d154 mm....
Plastové kulaté kanály pro vedení vzduchu ve ventilačních systémech....
Větrací kulaté kanály slouží pro vedení vzduchu ve ventilačních...
Větrací kulaté kanály pro vedení vzduchu ve ventilačních systémech....
Anemostat pro přívod vzduchu s límcem o průměru 100 / 125 mm v bílé...
Anemostat pro přívod vzduchu o průměru 100 nebo 125 mm v bílé barvě....
Příruba plastová d100 mm s límcem určená pro rychlé a snadné připevnění potrubí na zeď nebo jiný pevný materiál. Snadné připojení flexibilních kanálu pomocí montážního kroužku.
Příruba plastová d125 mm s límcem určená pro rychlé a snadné připevnění potrubí na zeď nebo jiný pevný materiál. Snadné připojení flexibilních kanálu pomocí montážního kroužku.
Příruba plastová d150 mm s límcem určená pro rychlé a snadné připevnění potrubí na zeď nebo jiný pevný materiál. Snadné připojení flexibilních kanálu pomocí přiloženého montážního kroužku.
Spojka kulatá d100 mm určená pro spojení dvou flexibilních kanálů dohromady. Na povrchu má drážky pro lepší uchycení flexi kanálů. Pro hliníkové i plastové potrubí.
Spojka kulatá d125 mm určená pro spojení dvou flexibilních kanálů dohromady. Možnost spojit jak hliníkové tak i plastové potrubí.