Úchytka větracího kanálu d150 mm nebo d160 mm pro kulaté ventilační...
Ventilátor AURA o průměru límce d125 mm s větracími režimy, časovačem a...
Ventilátor AURA se zpětnou klapkou a síťkou o průměru límce d100...
Ventilátor AURA se zpětnou klapkou a síťkou o průměru límce d100...
Redukce kulatá d80-100-120-125-150-160 mm pro přímé spojení dvou kanálů...
Revizní dvířka 20x40 cm s montážním límcem z plastu pro zakrytí...
Revizní dvířka 15x30 cm s montážním límcem z plastu pro zakrytí...
Revizní dvířka 100 x 150 mm s montážním límcem z plastu pro zakrytí...
Plastový odkapávač na příbory Plast...
Štítky
Ventilační mřížka o rozměru 125 x 125 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v bílé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 150x150 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v bílé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 200x200 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v bílé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 250x250 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v bílé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 300x300 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v bílé barvě.
Ventilační kulatá mřížka ALU s límcem o průměru 100 mm s ocelovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z hliníku. Vnější průměr mřížky 125 mm.
Ventilační kulatá mřížka ALU s límcem o průměru 125 mm s ocelovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z hliníku. Vnější průměr mřížky 125 mm.
Ventilační kulatá mřížka ALU s límcem o průměru 200 mm s ocelovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z hliníku. Vnější průměr mřížky 125 mm.
Venkovní ventilační mřížka s límcem o průměru 100 mm a kovovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z nerezu.
Nerezová venkovní ventilační mřížka s krytem a límcem o průměru 125 mm a kovovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z nerezu.
Nerezová venkovní ventilační mřížka s krytem a límcem o průměru 150 mm a kovovou síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z nerezu.
Ventilační mřížka o rozměru 125x125 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v hnědé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 150x150 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v hnědé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 200x200 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v hnědé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 250x250 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v hnědé barvě.
Ventilační mřížka o rozměru 300x300 mm se síťkou proti hmyzu. Vyrobeno z kovu, kvalitní práškové lakování v hnědé barvě.